Co zapamiętamy z meczu Roma – Szachtar? Na pewno ten atak na… chłopca od podawania piłek

Autor wpisu: 14 marca 2018 08:55

Roma zadała Szachtarowi jeden cios i to wystarczyło, by wyeliminowała zespół z Doniecka i zameldowała się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Ale cios zadał też jeden z piłkarzy Szachtara. Argentyński napastnik Facudno Ferreyra nie wytrzymał ciśnienia i w 80. minucie zaatakował… chłopca od podawania piłek. Chłopiec przeleciał przez bandę reklamową jak jakiś manekin.

Szachtarowi do awansu wystarczył w Rzymie remis, bo pierwszy mecz Ukraińcy wygrali u siebie 2:1. Roma, za sprawą Edina Dżeko, straty odrobiła w 52. minucie. Od tego czasu wiadomo było, że Szachtar będzie robił wszystko, by zdobyć wyrównującą bramkę. A że nic nie chciało wpaść, to z minuty na minutę piłkarze gości tracili nerwy.

Najpierw Iwan Ordeć zobaczył czerwoną kartkę za faul na wychodzącym na czystą pozycję Dżeko, a chwilę później z boiska powinien wylecieć również Ferreyra, który swoją frustrację wyładował na chłopcu od podawania piłek.
Ten nie spieszył się z wyrzuceniem futbolówki na boisko, chcąc w ten sposób „ukraść” trochę czasu swojej drużynie. Ferreyra, widząc tę opieszałość, ruszył pod linię boczną, odepchnął chłopaka i zabrał, co „swoje”. Młody przeleciał przez bandę reklamą, po czym przez jakiś czas zwijał się z bólu. No i oczywiście za moment z tego powodu wywiązała się mała awantura na murawie, którą na szczęście w porę udało się ugasić.

Najciekawsze jednak, że sędzia uznał, iż wyczyn Argentyńczyka zasługuje jedynie na żółtą kartkę…

Inne artykuły o: Zagranica

  • greg3310

    Wciągnąć to wy możecie fiuta ,jak dostał kartkę ,to nic więcej nie mogą mu zrobić.Co innego jak wogóle kartki by nie dostał.Trzeba znać przepisy a nie pisać bzdety.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli