Zadyma na meczu Śląska z Piastem? Jaka tam zadyma – w Brazylii to była zadyma!

Autor wpisu: 14 marca 2017 18:30

My żyjemy jeszcze scenami żywcem wyjętymi z jakiejś strażackiej remizy, jakie miały miejsce po meczu Śląska z Piastem (do obejrzenia TUTAJ), ale trzeba oddać naszym „zadymiarzom”, że ich awantura to drobny incydent w porównaniu z tym, co działo się w ten weekend w Brazylii.

Zaczęło się od drobnej pyskówki, po której do gardeł skoczyło sobie dwóch piłkarzy. Za chwilę jednak ta „prywatna” sprzeczka przerodziła się w regularną bitwę, bo pięściami okładali się już wszyscy zawodnicy. A żeby było mało, w międzyczasie jeden z kibiców postanowił zwędzić sympatykom rywali flagę. No i zaczęła się apokalipsa.
Te dantejskie sceny działy się podczas spotkania Jogo Gama – Brasiliense (mistrzostwa Dysktryktu Federalnego). Zaczęło się od iskry, czyli starcia Dudu z Jogo Gama z Nunesem z Brasiliense tuż przed końcem meczu, w 89. minucie przy stanie 1:1. Skończyło potężnym pożarem, czyli regularną bitwą między piłkarzami, kibicami i policją.

Inne artykuły o: Wideo | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli