Widzieliście Romantadę? Tak wyrzuca się Barcelonę z Ligi Mistrzów

Autor wpisu: 11 kwietnia 2018 07:36

To miał być mecz do rozegrania i… zapomnienia. W zasadzie po wygranej 4:1 na Camp Nou emocje w rywalizacji Barcelony z Romą się skończyły… Ilu z nas tak właśnie myślało jeszcze w trakcie wtorkowego meczu? Na szczęście piłka jest… romantyczna. To był magiczny wieczór na Stadio Olimpico. Dla wszystkich, poza kibicami Barcelony rzecz jasna…

Nowe słowo robi właśnie furorę w sieci, o czym wspominaliśmy już przy okazji tekstu o samym spotkaniu (TUTAJ). Rzym ogarnęło jedno wielkie szaleństwo, ale czemu tu się dziwić. Tak rzeczy nie zdarzają się codziennie. A w zasadzie zdarzają się niezmiernie rzadko.
Kto nie widział, niech żałuje. W Rzymie nieprędko zapomną to, co działo się tego wieczoru:

Hiszpańska prasa nie zostawia suchej nitki na piłkarzach Barcelony. A włoska? Oczywiście pieje z zachwytu… – Messi, trafiony i zatopiony. Roma była doskonała. Od pierwszej połowy dominowała na boisku – pisze „La Gazzetta dello Sport”. Dla niej to była cudowna noc. Zresztą nie tylko dla niej. Prezes Romy James Pallotta zwycięstwo świętował na Piazza del Popolo wraz z tysiącami kibiców. Z radości wskoczył do… fontanny.

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli