Tym razem Puyol przesadził – ten faul to kryminał

Autor wpisu: 14 lipca 2017 09:49

Serca do walki nigdy mu nie brakowało, rywali też raczej nie oszczędzał, ale do boiskowego brutala mimo wszystko było mu daleko. Wręcz przeciwnie – Carles Puyol to był twardziel, ale taki z klasą. Tym bardziej więc szokujące było zagranie, jakiego dopuścił się w towarzyskim turnieju piłkarskich legend.

Puyol bezpardonowo zaatakował kolano Phila Neville’a, a nagranie tego zdarzenia błyskawicznie obiegło internet:

Jakimś cudem Anglikowi nic się nie stało, a po spotkaniu w ironicznym stylu skomentował całe zajście: – To był najgorszy faul na piłkarskim boisku, jaki w życiu widziałem. Mam nadzieję, że UEFA, FIFA i FA przyjrzą się tej sytuacji, a najsmutniejsze jest to, że sędzia powiedział, że Puyol dotknął piłki…

Do faulu doszło w towarzyskim meczu „szóstek” („The Star Sixes”) Anglii z Hiszpanią w turnieju piłkarskich legend. Wygrali Hiszpanie 4:1, a oprócz Puyola i Neville’a w imprezie biorą udział m.in. Roberto Carlos, Jay-Jay Okocha, Rivaldo, Steven Gerrard czy Paulo di Canio.

Inne artykuły o: Wideo | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli