Szalona radość, czyli Jose Mourinho tarzający się z synem

Autor wpisu: 24 maja 2017 23:16

Do ostatniego gwizdka niczym niewzruszony oglądał ten finał. Po tym gwizdku jednak nie wytrzymał i eksplodował z radości. Wraz ze swoim synem.

To bardzo ładny obrazek wieńczący sztokholmski finał Ligi Europy (o którym w szczegółach piszemy TUTAJ): stary wyjadacz finałów europejskich pucharów, czyli Jose Mourinho, z radości po kolejnym triumfie tarzający się po ziemi w towarzystwie syna. Mourinho niby deprecjonował przez cały sezon Ligę Europy, niby traktował te rozgrywki trochę po macoszemu, ale jak przyszło co do czego, to po końcowym triumfie szybko o tym zapomniał i cieszył się ze zwycięstwa jak dziecko. I z dzieckiem. Przypominając później wszystkim, że to jego trzeci puchar zdobyty w pierwszym sezonie pracy na Old Trafford.

I pomyśleć, że gdy Mourinho po raz pierwszy triumfował w tych rozgrywkach (z FC Porto w 2003 roku), Liga Europy nazywała się jeszcze Pucharem UEFA, a ten młodzian, który dokazuje ze słynnym tatą, miał… 3 lata.

 

Inne artykuły o: Wideo | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli