Prezes Bayernu stanowczo o Lewandowskim. A może to kolejna gra…

Autor wpisu: 26 marca 2018 13:12

Gra wokół Roberta Lewandowskiego i jego ewentualnego transferu do Realu Madryt trwa od dawna. Momentami temat cichnie, by po chwili znowu było o nim głośno. Po tym jak ostatnio w hiszpańskiej prasie znowu pojawiły się pogłoski o możliwych przenosinach Polaka do Madrytu, głos zabrał prezes Bayernu Monachium, Karl-Heinz Rummenigge: – Robert na sto procent będzie w przyszłym sezonie grał w barwach Bayernu.

Lewandowski ma kontrakt z mistrzami Niemiec do 30 czerwca 2021 roku. Wówczas będzie miał już 33 lata. Nie jest to na pewno wiek, który wyklucza przejście do (kolejnego) wielkiego klubu, ale pewne możliwości już ogranicza. Nic więc dziwnego, że Robert chciałby wcześniej zmienić otoczenie. To co się dzieje od kilku miesięcy wokół niego, kolejne artykuły w hiszpańskich mediach, zmiana agenta – wskazują na rozpoczęcie poważnej operacji, która miałaby się zakończyć podpisaniem kontraktu z Realem. „Królewskich” na Lewandowskiego stać, przeszkodą jest jednak to, że klub z Monachium wcale nie zamierza pozbywać się Polaka. Nawet za kosmiczne pieniądze. Przynajmniej na razie. W rozmowie z „Kickerem” prezes Bayernu, Karl-Heinz Rummenigge, powiedział: – Jestem pewien w stu procentach, że Robert Lewandowski w kolejnym sezonie będzie reprezentował barwy Bayernu. W 2008 roku dostaliśmy niesamowitą ofertę od Chelsea Londyn za Francka Ribery’ego. Mieliśmy otrzymać 80 milionów euro i jeszcze na dodatek obrońcę Jose Bosingwe. Odrzuciliśmy jednak ofertę i pokazaliśmy wszystkim, że wbrew woli Bayernu nie można kupić żadnego zawodnika z naszego klubu. Tak też będzie w przypadku Lewandowskiego.
Nie da się ukryć – stanowczo. A może to kolejna gra. Na podbicie stawki…

Inne artykuły o: Reprezentacja | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli