Neymar na kolanach, czyli zdjęcie, które wywołało małą burzę…

Autor wpisu: 21 lutego 2018 15:26

Nazywa się Stephane Bahoken, gra w Starsbourgu i właśnie ma swoje pięć minut w mediach społecznościowych. A wszystko za sprawą zdjęcia z Neymarem, które wywołało małą burzę.

Bahoken po meczu Starsbourga z PSG, w którym nota bene zdobył bramkę, wrzucił na swój profil na Twitterze fotkę z brazylijskim gwiazdorem rywali. Ujęcie faktycznie ciekawe. Do tego stopnia, że Bahoken zdjęcie ustawił jako profilowe. Wygląda tak:

I co? I w sieci podniósł się klangor. Z jednej strony dowcip zrozumiało ponad 38 tys. ludzi, którzy „polubili” nowe profilowe zdjęcie Bahokena (jego samego na Twitterze obserwuje „zaledwie” niecałe 6,5 tys. osób), z drugiej natychmiast pojawiły się głosy, że tak się „nie godzi”. Przypominając przy okazji piłkarzowi wynik meczu jego Strasbourga z PSG, czyli 2:5.
Napinka chyba zupełnie niepotrzebna, zresztą pewnie i sam Bahoken nie spodziewał się aż takiego odzewu. – Przecież to tylko zdjęcie, żadna prowokacja z mojej strony. Dla mnie to honor grać przeciwko takiemu zawodnikowi – odniósł się do tych wszystkich komentarzy, pokazując przy okazji, że ma do tego zdrowy dystans. I profilowego zdjęcia na TT nie zmieniając.

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli