Krychowiak stawia na nową specjalizację. Ma być efektownie

Autor wpisu: 17 lutego 2018 20:03

Grzegorz Krychowiak zdecydowanie postanowił się przekwalifikować. A przynajmniej do swego arsenału dodać nową specjalizację. A tak widowiskowe specjalizacje, to my lubimy! W meczu Pucharu Anglii z Southampton znów zaliczył asystę, której nie powstydziłoby się wielu wirtuozów futbolu.

West Bromwich Albion niestety mecz z Southampton przegrało 1:2 i żegna się oczywiście w tej sytuacji z Pucharem Anglii, ale my ten mecz – a przynajmniej jedną akcję z niego – bardzo dobrze zapamiętamy.
To kapitalna asysta Krychowiaka, a po niej równie godny strzał na bramkę Kolumbijczyka Rondona w 58. minucie. Wyglądało to tak:

Prawda, że dobrze się to ogląda? A najbardziej w tym wszystkim cieszy fakt, że jeśli chodzi o akcje Krychowiaka, to musimy przestać mówić o przypadku. Finezyjne (tak, tak!) zagrania otwierające drogę do bramki stają się nieoczekiwanie w 2018 roku jego znakiem firmowym.
Niedawno, z Liverpoolem (w poprzedniej rundzie FA Cup) było tak:

A wcześniej w lidze z Evertonem tak:

Nieźle, co? Jakby wszystkie kłopoty ostatnich miesięcy Krychowiaka nam odmieniły i podmieniły. Na wersję 2.0 ma się rozumieć.
Teraz czekamy na następne takie „treningi” w Premier League, a potem potwierdzenie nowej specjalizacji podczas finałów MŚ, to chyba oczywiste.
Aha, w kadrze Southampton na ten mecz był Jan Bednarek, ale 90 minut przesiedział wśród rezerwowych.

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli