Kto by pomyślał. Odjidja Ofoe podzielił los… Kucharczyka

Autor wpisu: 3 kwietnia 2018 10:50

Wielu kibiców Legii z rozrzewnieniem wspomina – nie tak odległe przecież – czasy, gdy w Warszawie grał Vadis Odjidja Ofoe. Dziś Legia jest w dużym kryzysie, zaś jej była gwiazda właśnie została przesunięta do zespołu rezerw Olympiakosu Pireusu.

Życie potrafi jednak pisać różne scenariusze. Belg, który u nas dość szybko „dorobił się” statusu gwiazdy ekstraklasy, pokazał się też z dobrej strony w Lidze Mistrzów, długo miejsca w Warszawie nie zagrzał. Postanowił szukać nowych wyzwań, no i większych pieniędzy. Wybór padł na ligę grecką i Olympiakos. Początki miał niezłe, ale wkrótce przekonał się, że Grecja to chyba nie jest jego wymarzony kraj do życia. Jesienią ubiegłego roku do jego domu włamali się złodzieje. Piłkarz nie ukrywał, że od tego czasu boi się o bezpieczeństwo swojej rodziny. Już zimą chciał opuścić Pireus, ale nikt nie chciał zapłacić tyle, ile żądał grecki klub.
Czy to przez włamanie, czy doszły jeszcze inne sprawy – dość powiedzieć, że Vadisowi przestało się podobać w Grecji, co niewątpliwie odcisnęło się także na jego zaangażowaniu, a tym samym na formie sportowej. I jak informuje portal „Ekrikas” zawodnik został właśnie przesunięty do zespołu rezerw Olympiakosu. Były pomocnik Legii usłyszał podobno od prezesa klubu, Evangelosa Marinakisa, że może już szukać nowego pracodawcy. Razem z Vadisem do rezerw zesłany został Brazylijczyk Seba.
„Marinakis oznajmił im, że mogą zacząć szukać nowych klubów, ponieważ w kolejnym sezonie nie mają szans na grę w Olympiakosie” – informuje grecki portal.
Olympiakos, który od jakiegoś czasu gra dużo poniżej oczekiwań kibiców i właścicieli klubu, w ostatniej kolejce zremisował z Levadiakosem (1:1). Szanse na mistrzostwo ma już tylko teoretyczne.

Inne artykuły o: Zagranica

  • zgubek

    Odsunęli Ofoe i mają teoretyczne szanse na mistrzostwo.Odsunęli Kuchego i szanse są też tylko teoretyczne.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli