Co za bomba Mierzejewskiego! Ten facet nie da o sobie zapomnieć

Autor wpisu: 25 lutego 2018 13:55

Na razie nic nie wskazuje na to, by Adam Nawałka poważnie zastanawiał się nad powołaniem do kadry Adriana Mierzejewskiego, który dość często przypomina o sobie z dalekiej Australii. W ostatniej kolejce A-League zdobył swoją jedenastą i dwunastą bramkę w tym sezonie.

Sydney Mierzejewskiego pokonało w derbowym meczu Western Sydney Wanderers 3:1. Gospodarze przegrywali od 10. minuty, ale jeden gol to było wszystko na co mogli sobie pozwolić tego dnia goście. Potem do akcji wkroczył Polak.
Przed przerwą huknął z wolnego tak, że kilka chwil później nie pozostało mu nic innego jak tylko odbierać zasłużone gratulacje od całej drużyny.

W drugiej połowie Mierzejewski wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Polak ponownie został bohaterem derbów Sydney. Nieco ponad dwa miesiące temu… także strzelił dwie bramki, a jedną z nich również z wolnego. Sydney jest zdecydowanym liderem A-League.
Licznik reprezentacyjny Mierzejewskiego zatrzymał się jak na razie na 41 spotkaniach. Ciekawe czy Adam Nawałka go odblokuje…

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli