Wojtek Szczęsny się śmieje: Brutalne komentarze? To jakiś softporn

Autor wpisu: 22 marca 2017 08:48

Wojtek Szczęsny poszedł na pierwszy ogień w nowym programie „Łączy nas piłka”, w którym piłkarze kadry mają czytać hejt o nich samych, a potem go komentować. – Jestem naiwny? Chyba odważny, bo nie mam nic do ukrycia – rzucił na wstępie.

Mieliśmy i my swojego Sławka Peszkę, który świetnie się bawił memami na swój temat:

Kanał „Łączy nas piłka” poszedł w podobną formułę. Łukasz Wiśniowski na pierwszy ogień rzucił Wojtka Szczęsnego, który musiał uporać się z hejtem na swój temat, aczkolwiek zdaje się, że to był ten hejt cokolwiek bardziej cywilizowany. O ile można mówić o „cywilizowanych” pytaniach na przykład… o golenie nóg.
Albo o kapelusze, w których Szczęsny ma „wyglądać jak idiota”. – Jak idiota to ja wyglądam bez kapelusza – śmiał się Wojtek.
Szczęsny chyba spodziewał się czegoś ostrzejszego, bo na koniec podsumował ironicznie: „Miałem 26 lat, żeby się przygotować do tych pytań, a tu taki softporn”. I dodał: „Ta sytuacja pokazuje, po której widać tego, który coś osiągają, a po której są ci, którzy tylko potrafią oceniać. Zastanówcie się nad sobą”.

Zobaczcie nagranie „Łączy nas piłka”:

Inne artykuły o: Reprezentacja | Wideo

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli