Typowy Niko-gol. Nemanja już strzela dla Chicago i… wyleguje się na plaży

Autor wpisu: 5 lutego 2017 22:57

Na Łazienkowskiej za Aleksandarem Prijoviciem tęsknić raczej na wiosnę nie będą. Ale za Nemanją Nikoliciem pewnie już tak. Ot, kwestia klasy. Klasy pożegnania. Co zatem słuchać u Niko? A bardzo dobrze. Zagrał właśnie pierwszy mecz w barwach Chicago Fire i strzelił gola, jedynego w spotkaniu.

Liga MLS jeszcze nie ruszyła, do startu miesiąc. Ale zaczął się „preseason” – w sobotę Chicago rozegrało sparing z Florida Gulf Coast. Trener Veljko Paunović wystawił do boju dwie różne jedenastki – w pierwszej połowie zagrał Nikolić, który w swoim pierwszym występie w 41. minucie zdobył bramkę.

Gol nie był spektakularny, ale Nemanja znalazł się tam, gdzie trzeba było.
– Co mogę powiedzieć o swoim golu? Typowy „Niko-gol”. Strzelałem z metra – z dystansem do siebie i śmiechem skomentował na Facebooku.
Typowy, nietypowy, liczy się trafienie i dobre wejście do nowego zespołu.

A tak na marginesie, naprawdę rozumiemy powody, dla których Niko zmienił ligę. Kasa to jedno. Ale że w lutym można po meczu naładować baterie w tak miłych okolicznościach przyrody… Co jak co, ale nasza rodzima ekstraklasa takich atrakcji nie zapewnia.

Inne artykuły o: Wideo | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli