Szczęsny w nowej roli. Zgrilluje kolegów

Autor wpisu: 9 maja 2017 10:01

Wojciech Szczęsny wchodzi w buty Kuby Wojewódzkiego. Dostał własny talk-show i będzie grillował kolegów klubowych. Kto jak kto, ale Wojtek na pewno się do tego nadaje.

Media klubowe robią teraz wiele, by wyjść naprzeciw swoim fanom. Roma postawiła na ciekawy projekt – jeden z zawodników ma przepytywać pozostałych. Jeśli dodamy, że wszystko utrzymane jest w konwencji talk-show, a prowadzący to Szczęsny, możemy się spodziewać niezłej zabawy. Żadne tam pitu-pitu. Jak czytamy na oficjalnej stronie Romy, będzie grill, czyli jazda bez trzymanki. „The Szczesny Show” startuje we wtorek, a na pierwszy ogień idzie Radja Nainggolan. Kolejne odcinki na kanale Roma TV w środę, czwartek, piątek i sobotę, a na zapowiadającym show filmiku można zobaczyć Antonio Rudigera, Edina Dzeko, Mohameda Salaha i Kevina Strootmana.

Widać, że Wojtek świetnie czuje się w nowej roli, a mając na uwadze jego „występy” podczas zgrupowań reprezentacji na kanale „Łączy nas piłka”, możemy być pewni, że show będzie trzymało poziom.

Inne artykuły o: Wideo | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli