Suarez potrafi doprowadzić do łez. Szczęścia

Autor wpisu: 4 lutego 2017 16:35

Czasem gryzie (choć dawno mu się już to nie zdarzyło), na treningach nie oszczędza kolegów i robi im w świetle kamer głupie żarty (szczególnie upodobał sobie Neymara), ale jak przyjdzie co do czego… Luis Suarez potrafi doprowadzić do łez. I to do łez szczęścia.

Środa, późny wieczór, z Estadio Vicente Calderón wychodzą piłkarze Barcelony. Chwilę wcześniej pokonali w pierwszym półfinałowym meczu o Puchar Króla miejscowe Atletico Madryt 2:1 (rewanż we wtorek na Camp Nou). Wśród okrzyków kibiców Atletico przechodzą do klubowego autokaru. Messi wsiada, a Suarez nieoczekiwanie zatrzymuje się i woła chłopca. Pojawiają się nawet policjanci, ale nie są potrzebni. Młody kibic w czapce Atletico (!) zostaje wyściskany przez piłkarza, dostaje autograf na fladze Urugwaju i wraca ze zdobyczą – koszulką Suareza. Jest przy tym sporo płaczu, ale naprawdę się nie dziwimy.
Miło oglądać takie obrazki:

Inne artykuły o: Wideo | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli