Kamil Grosicki: Urwis, którego wszyscy lubią

Autor wpisu: 10 października 2017 22:47

Kamil Grosicki: urwis, którego wszyscy lubią – tak sam mówi o sobie, tak o nim mówi jego żona Dominika. Tak o nim myślą wszyscy. Robert Lewandowski wszystkich „kupił” profesjonalizmem, Kamil Grosicki nutą szaleństwa, krnąbrnością, trudnymi doświadczeniami i szelmowskim uśmiechem, który nie znika z jego twarzy. Przy okazji awansu biało-czerwonych do finałów mistrzostw świata 2018 w cyklu „Poczet kadrowiczów Nawałki” przypominamy nasze reportaże i wywiady z reprezentantami Polski.

Kamila i Dominikę odwiedziliśmy z kamerą jeszcze, gdy mieszkali w Rennes. Materiał został nakręcony w jednej z tamtejszych restauracji i w jasnym, pełnym pozytywnej przestrzeni domu Grosickich.
To był oczywiście trochę inny czas, trochę inny moment. Kamil marzył o transferze do Anglii, w której w końcu wylądował, aczkolwiek w wymarzonej Premier League tylko na pół roku.

LEWANDOWSKI: Muszę wiedzieć, kiedy powiedzieć „stop” – rozmowa WIDEO z liderem kadry TUTAJ

Przypominamy te fragmenty rozmowy, które są ponadczasowe i wciąż aktualne. Gdy Kamil tłumaczy fenomen Adama Nawałki – selekcjonera, i Roberta Lewandowskiego – lidera tej kadry.
Gdy szczerze odpowiada na pytania o hazardowe uzależnienie i wychodzenie z tego nałogu – w co do dziś nie wszyscy chcą uwierzyć, a co wróciło bumerangiem przed meczem z Armenią.
Gdy mówi, jak ważni w jego życiu byli i są najbliżsi – rodzina i przyjaciele.
Zresztą i Dominika nie wahała się w tej rozmowie z nami uderzyć i w nuty miłe, sentymentalne, i te bardziej kłopotliwe.

Posłuchajcie sami, bo przecież Kamil i Dominika sami najlepiej opowiadają to wszystko:

Całą rozmowę z „Grosikiem” zobaczycie TUTAJ

Inne artykuły o: Reprezentacja | Wideo

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli