Czerczesow niby tylko otworzył butelkę, a… pozamiatał. Niepodrabialny!

Autor wpisu: 17 czerwca 2021 20:49

Stasiu Czerczesow znowu stał się przebojem mediów społecznościowych. A wystarczyło do tego, że przed kamerami… otworzył butelkę coli. Ale jak ją otworzył! Na pewno z właściwym sobie wdziękiem.

Tęsknimy za Czerczesowem, nie ma co ukrywać. Za jego rubasznym, bezpośrednim podejściem do życia i stylem zachowania. No i oczywiście za trenerem Czerczesowem, bo był – u nas – zjawiskiem niecodziennym, wymykającym się wszelkim etykietom. No i szkoleniowcem co się zowie. Zresztą o tym nie musimy się przekonywać – wystarczy spojrzeć dokąd doprowadził jakże trudną w prowadzeniu reprezentację Rosji.

Czerczesow, jak to Czerczesow raz po raz przypomina o swoim niebanalnym charakterze i staje się bohaterem mediów społecznościowy. Podczas ostatniej konferencji reprezentacji Rosji wystarczyło, że… otworzył butelkę z colą starym, domowym sposobem. Nie przejmując się rzecz jasna poważnym anturażem i oficjalną scenerią mistrzostw Europy.

Sami zobaczcie:

Inne artykuły o: Wideo

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli