Znacie? To zobaczcie! Armenia – Polska od kuchni

Autor wpisu: 7 października 2017 09:34

Tak smakowite rzeczy nigdy się nie nudzą. Czekamy na Polska – Czarnogóra, ale przecież świeżo w pamięci mamy sześć goli strzelonych przez biało-czerwonych Armenii. Kanał „Łączy nas piłka” przygotował materiał pokazujący to, co wydarzyło się w Erywaniu od kuchni, czyli od przyjazdu piłkarzy na stadion aż po odlot do Polski.

Widzieć mecz to jedno, a zobaczyć, co działo się wokół niego – między innymi wchodząc do szatni biało-czerwonych po 6:1 z Armenią, to co innego. „Grosik” ze swoim szelmowskim „well done”, Adam Nawałka bijący brawo i przyznający swoim podopiecznym: „dobra robota!”, a po chwili Zbigniew Boniek i znów hasło wieczoru: „brawo panowie, dobra robota, baraże już mamy”. Ot, taki cukierek, ale przecież w pełni zasłużony.

Do tego Robert Lewandowski przypominający sobie, kiedy i czy w ogóle kiedyś strzelił gola z rzutu wolnego pośredniego z 5 metrów. No i tłumaczący, czemu zbiera piłki, którymi strzelił hat-tricka. „Rzadko się to zdarza” – ale po chwili się poprawia: „To znaczy nie tak rzadko…”

Są też gole, a tych przecież nigdy dość. Poniżej materiał z „Łączy nas piłka”:

Inne artykuły o: Reprezentacja | Wideo

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli