Remigiuszowi Rzepce to się nie spodoba… „Pod względem fizycznym nie byliśmy przygotowani nie tylko na 100, ale nawet na 90 procent”

Autor wpisu: 4 września 2018 15:34

Kadra trenuje na zgrupowaniu przed meczami z Włochami i Irlandią. I choć teraz powinniśmy skupić się na teraźniejszości i przyszłości reprezentacji, trudno nie wracać do tego, co stało się na mistrzostwach świata. Kamil Glik na dzisiejszej konferencji potwierdził słowa Łukasza Piszczka, który narzekał na przygotowanie fizyczne: – Pod względem fizycznym nie byliśmy przygotowani nie tylko na 100, ale nawet na 90 procent.

Trener Remigiusz Rzepka przekonywał po mundialu, że on by nic w swojej pracy nie zmienił i wszystko było wykonane optymalnie. Dziwił się też na słowa krytyki ze strony Piszczka. Chyba się znowu zdziwi, bo właśnie kolejny reprezentant przyznał, że nie było tak idealnie jak on opowiadał.
Glik przyznał na konferencji: – Fakt jest taki, że na mistrzostwach nie wyglądaliśmy tak, jak zawsze. Pod względem fizycznym nie byliśmy przygotowani nie tylko na 100, ale nawet na 90 procent.
Obrońca Monaco nie czytał co prawda raportu sztabu, ale ma swoje zdanie: – Mogę bazować na tym, co widziałem i przeżyłem w Rosji. A widziałem, że nikt sobie do gardeł nie skakał, na mundialu atmosfera nie różniła się od tej w czasie eliminacji.
Glik powiedział także, że zastanawiał się nad swoją przyszłością w kadrze.
– Spotkałem się z trenerem Jerzym Brzęczkiem, porozmawialiśmy o kilku kwestiach. To były rozmowy między nami, nie chciałbym o nich szerzej opowiadać. Mogę jedynie powiedzieć, że spotkaliśmy się tuż po nominacji, rozmawialiśmy szczerze o tym, co było i o tym, co będzie. Ale skoro jestem na zgrupowaniu, to znaczy, że jestem gotowy, żeby grać i angażować się na sto procent.

Inne artykuły o: Reprezentacja

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli