„Milik nie jest odpowiednio skoncentrowany na kadrze. Przydałby mu się odpoczynek”

Autor wpisu: 12 września 2018 14:45

Dobitnie o zawodniku Napoli: „On jest jakby w takim marazmie”.

O wczorajszym meczu z Irlandczykami za wiele dobrego nie można powiedzieć. O grze poszczególnych piłkarzy także. Zdania co do tego, kto był najsłabszy czy też najbardziej zawiódł, są podzielone. Dariusz Dziekanowski, oceniając zawodników po spotkaniu, wyciągnął dość radykalne wnioski: – Arkadiuszowi Milikowi przydałby się odpoczynek od reprezentacji.
Dziekanowski w studiu Polsatu stwierdził, że według niego napastnik Napoli ma problem z mobilizacją.
– On bardziej mobilizuje się na grę z klubie niż w reprezentacji. W kadrze nie jest odpowiednio skoncentrowany. Ma na pewno duże możliwości, ma 24 lata, ale ja nie widzę w nim takiej radości z gry w reprezentacji, jaką ma teraz w Napoli i jeszcze na początku kariery w kadrze. Cały czas jest spóźniony, nie wychodzi na pozycję. Ta sytuacja z początku meczu, którą powinien wykorzystać… To robi zawodnik, który jest skoncentrowany – powiedział Dziekanowski i dodał: – Nie wiem, czy nie przydałby mu się teraz odpoczynek, żeby skupić się na meczach drużyny klubowej. On jest jakby w takim marazmie. Ten mecz pokazał, że on nie otrząsnął się po mistrzostwach świata. Myślę, że przerwa bardzo dobrze by mu zrobiła. Czasami taki wstrząs jest potrzebny. Można mu powiedzieć: słuchaj, tę chorobę trzeba wyleczyć. To jest tylko katar, ale ta mała choroba przeszkadza ci grać.
Czy Jerzy Brzęczek ma podobne przemyślenia, dowiemy się po kolejnych powołaniach…

Inne artykuły o: Reprezentacja

  • zgubek

    Milik słaby jest jak totalna opozycja. Urlop mu się przyda, tak samo jak Błaszczykowskiemu,dobry wujek Brzęczek niech kieruje się formą, a nie pokrewieństwem.Zresztą w tej chwili poziom reprezentacyjny prezentuje najwyżej 8 -10 zawodników. A nie ma z czego wybierać.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli