Kadra zaczyna zgrupowanie w Arłamowie. A prezes jest… zaskoczony obecnością telewizji

Autor wpisu: 28 maja 2018 13:17

Dziś rusza drugie zgrupowanie reprezentacji przed mistrzostwami świata. Już to właściwe, stricte piłkarskie, podczas którego (4 czerwca) selekcjoner wybierze 23-osobową kadrę, która poleci do Rosji. W Arłamowie zaczynają trenować piłkarze, a TVP zaczyna nadawać codzienne meldunki z przygotowań naszej drużyny. Okazuje się, że trochę zdziwiony tym faktem był… prezes Zbigniew Boniek.

TVP Sport zbudowało na czas zgrupowania specjalne studio, skąd kilka razy dziennie będzie dawać relacje z Arłamowa – przekazywać wieści z kadry, rozmawiać z zapraszanymi gośćmi. Studio zaprezentował na Twitterze dziennikarz Jacek Kurowski.

Swoje zdziwienie tym faktem wyraził, dość nieoczekiwanie, prezes Boniek, który odpowiedział Kurowskiemu: „Szkoda, że nas nikt o nic nie pytał. To czas na pracę, spokój i przygotowania.”
Jakoś trudno nam uwierzyć, że TVP bez powiadomienia i porozumienia z PZPN przyjechała do Arłamowa. Tym bardziej, że media towarzyszą wszędzie reprezentacji przed dużymi imprezami. Nie inaczej było przed EURO. Więc to „zdziwienie” prezesa nas zaskakuje.
Jacek Kurowski dodał, że PZPN zna plany TVP od dawna, a poza tym im też zależy na dobru reprezentacji i nikt nikomu nie będzie wchodził w drogę. Czy te zapewnienia całkowicie uspokoiły prezesa? Chyba niezupełnie:

TVP Sport ma przewidziane w swoim programie kilka meldunków na żywo dziennie z Arłamowa.

Inne artykuły o: PZPN | Reprezentacja

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli