Boniek apelował, żeby w naszej piłce nie było obelg. No ale jego przecież te zasady nie obowiązują

Autor wpisu: 27 listopada 2017 09:41

Wczoraj sporo działo się na Twitterze w środowisku piłkarskim. Była m.in. sprawa legijna, zaś wieczorem za telefon chwycił prezes Boniek. Niepotrzebnie.

Co jakiś czas – bo autor wciąż dostarcza nowy materiał – komentuję wpisy na Twitterze Zbigniewa Bońka. I szczerze… Co tu jeszcze komentować. Posty zwykle sprowadzają się do kilku spraw: mało w nich dyplomacji, która powinna jednak przyświecać prezesowi związku piłkarskiego, sporo niekonsekwencji (patrz temat rac). Sam apeluje o „poziom bez chamstwa i obelg”, by zaraz potem obrażać innych. Dostawało się już kobietom i wszelkiej maści przeciwnikom prezesa.
Tym razem dostało się Maciejowi Wandzlowi, byłemu przewodniczącemu Rady Nadzorczej Ekstraklasy SA. Co prawda komentarz Bońka szybko zniknął, ale w sieci nic nie ginie. Prezes tłumaczył nawet, że to miała być prywatna wiadomość, więc nie ma tematu. A zaraz potem w swoim stylu, czyli „na wesoło”, potwierdził jednak swój pierwszy wpis.
Komentarz do całej sytuacji jest w moim odczuciu zbędny. Tutaj tylko cała sekwencja zdarzeń. Niech każdy sobie myśli co chce.

A tu apel prezesa sprzed kilkunastu dni. Jak krótka jest własna pamięć…

Inne artykuły o: PZPN

  • zgubek

    No to jest fajne- Pan Boniek. to wzór kultury osobistej, taki Wersal, a że język taki nie wszystkim się podoba,to już inna sprawa.Każdy Prezes używa takiego języka jakiego chce, a jak się komuś nie podoba to niech spier….ją.Pan Prezes godnie sprawuje swój urząd i ci, którzy go atakują to się na piłce nie kumają.

  • Daro

    Wzór

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli