To tylko szyja – twierdzi Maradona…

Autor wpisu: 27 czerwca 2018 13:07

Po przykrym i niestety żenującym spektaklu, jaki Maradona zaprezentował podczas wczorajszego meczu Argentyny z Nigerią, po tym jak świat obiegły zdjęcia, gdy jest badany po zasłabnięciu – boski Diego uspokaja: „Wszystko jest w porządku”. W porządku to nie jest, ale czy on zdaje sobie w ogóle z tego sprawę?

O tym, że Maradona jest w naprawdę kiepskiej formie, miliony kibiców przekonało się ostatecznie we wtorkowy wieczór, a obrazki z trybun z jego udziałem możecie zobaczyć TUTAJ. Tuż po meczu Diego zasłabł i według pierwszych doniesień został przewieziony do szpitala.
Dziś sam zainteresowany przesłał wiadomość do swoich fanów za pośrednictwem Instagrama.
– Chcę powiedzieć wszystkim, że mam się dobrze. W trakcie spotkania bolała mnie szyja. Miałem dekompensację (załamanie równowagi – red.). W przerwie zostałem zbadany przez lekarza, który sugerował mi wrócić do hotelu. Nie mogłem jednak wyjść ze stadionu. Miałem nie obejrzeć tego meczu do końca? Dziękuję wszystkim za wsparcie i wysyłam wam pocałunek.

Castellano | Italiano | Inglés Quiero contarles que estoy bien, que no estoy ni estuve internado. En el entretiempo del partido con Nigeria me dolía mucho la nuca y sufrí una descompensación. Me revisó un médico y me recomendó que me fuera a casa antes del segundo tiempo, pero yo quise quedarme porque nos estábamos jugando todo. ¿Cómo me iba a ir? Les mando un beso a todos, perdón por el susto y gracias por el aguante, hay Diego para rato! Voglio solo dirvi che sto bene, che non sono e non sono stato ricoverato. Durante l’intervallo della partita con la Nigeria ho avuto un forte dolore alla nuca e un mancamento. Un medico mi ha visitato e mi ha consigliato di tornare a casa prima del secondo tempo, ma ho deciso di rimanere perché ci stavamo giocando il tutto per tutto. Come sarei potuto andarmene? Un bacio a tutti e grazie per il supporto… Diego ci sarà ancora per un bel po’! I want to tell everyone that I am fine, that I am not, neither was I interned. In the halftime of the game against Nigeria, my neck hurt a lot and I suffered a decompensation. I was checked by a doctor and he recommended me to go home before the second half, but I wanted to stay because we were risking it all. How could I leave? I send a kiss to everyone, thanks for the support!

Post udostępniony przez Diego Maradona Oficial (@maradona)

Wbrew początkowym informacjom Maradona nie trafił do szpitala, a pomoc została mu udzielona jeszcze na stadionie.
Jedno jest pewno – cokolwiek dolega Maradonie, szyja jest akurat jego najmniejszym problemem… I żeby nie odzierać go z resztek boskości (i godności), jeszcze raz apelujemy, by mecz z Francją oglądał przed telewizorem.

Inne artykuły o: Mistrzostwa Świata 2018

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli