Co tam słychać na zgrupowaniu? Oficjalnie niewiele. Za to prezes Boniek z nowym wyzwaniem

Autor wpisu: 23 czerwca 2018 12:24

W niedzielę w Kazaniu spotkanie z kategorii naszych „ulubionych”, czyli mecz o wszystko – z Kolumbią. W mediach przetacza się dyskusja, jakie zmiany w składzie w stosunku do meczu z Senegalem wprowadzi Adam Nawałka, jakim systemem zagramy i czy nasi piłkarze przetrawili już porażkę i na decydujące starcie wyjdą w bojowych nastrojach.

Odpowiedź na te wszystkie pytania otrzymamy już za kilkadziesiąt godzin. Na razie możemy zobaczyć co działo się w kadrze przed wyjazdem do Kazania. W najnowszym materiale „Łączy nas piłka” trochę kulis. A tam m.in. Bereszyński z Zielińskim obstawiają kto zagra w finale mundialu – Polski jakoś nie wymieniają.
Prezes Zbigniew Boniek zmodyfikował, a konkretnie utrudnił, wyzwanie, które rzucił jeszcze przed mundialem. A przy okazji powiedział co zrobi jak Polska wygra z Kolumbią. Mamy nadzieję, że będzie miał okazje wykonać zadanie…

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli