Kolumbia zalicza polską wpadkę

Autor wpisu: 2 grudnia 2017 12:27

Emocje po wczorajszym losowaniu grup mistrzostw świata w Rosji już opadły. Teraz czas na rozpracowywanie przeciwników. Jeśli Kolumbijczycy będą zbierać informacje o polskiej drużynie tak rzetelnie jak o naszych symbolach narodowych, możemy spać spokojnie – do końca będziemy dla nich zagadką.

Piłkarska Federacja Kolumbii na swoim Twitterze przedstawiła grafikę z podziałem na grupy na przyszłorocznym mundialu. Przy nazwach poszczególnych krajów zamieszczono loga każdej z federacji. Wszystko fajnie, tylko akurat z naszym logiem mieli chyba jakiś problem i zamiast niego wykorzystali polskie godło. No prawie… Kolumbijczycy użyli po prostu godła z czasów PRL-u, kiedy to orzeł „stracił” na kilkadziesiąt lat koronę.
Grupa H z wpadką dość skutecznie rozprzestrzeniła się jednak na Twitterze, bo podawali ją dalej kolumbijscy piłkarze, m.in. klubowy kolega Roberta Lewandowskiego James Rodriguez, którego obserwuje na TT blisko 15 milionów osób (przy okazji – „Lewego” niecały milion…).

Inne artykuły o: Mistrzostwa Świata 2018

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli