Kibice sprzątają po sobie, czyli dla nas – coś niezwykłego. A może trzeba wziąć przykład?

Autor wpisu: 20 czerwca 2018 11:48

Kibice Japonii i Senegalu zasłużyli na duże brawa.

Często szczycimy się tym, że jesteśmy najlepszymi kibicami na świecie. Można z tym polemizować…  Szczególnie po wczorajszym meczu, w którym, owszem, nasi zagrali fatalnie, ale przecież po to są tez kibice, by wspierać. A ci na stadionie w Moskwie pożegnali piłkarzy gwizdami, a jeszcze w czasie meczu słychać było głośne „Polska grać, k… mać. Czyli szybko poszło, cierpliwości starczyło na jakieś sześćdziesiąt parę minut.
Mamy nadzieję, że to chwilowa słabość naszych fanów i w spotkaniach z Kolumbią i Japonią będą wspierać drużynę do końca. Ale jeszcze większą nadzieję mamy, że polska reprezentacja wygra oba te mecze.
Pytanie, czy po tych ewentualnych zwycięstwach kibice zachowają się tak jak fani naszych grupowych rywali – Japonii i Senegalu. Jedni i drudzy po skończonych meczach, zanim poszli świętować wygrane swoich zespołów, najpierw posprzątali sektory, na których siedzieli. Dla nas to niecodzienny obrazek, prawda? A szkoda.

Inne artykuły o: Mistrzostwa Świata 2018

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli