Doczekaliśmy się. To już dziś, czyli dajcie z siebie wszystko

Autor wpisu: 19 czerwca 2018 10:20

Trwa końcowe odliczanie do godziny zero. O 17.00 Polska zagra swój pierwszy mecz na mistrzostwach w Rosji, z Senegalem. Czekaliśmy na ten moment długie 12 lat od mundialu w Korei. Panowie, powodzenia!

Wczoraj nasza kadra przeniosła się z Soczi do Moskwy, gdzie po południu odbyła trening na stadionie Spartaka. Choć Adam Nawałka nigdy nie komentuje i nie zdradza na kogo postawi w wyjściowym składzie, lista jedenastu wybrańców i tak przewija się w mediach od kilku dni. Tylko w zależności od tego kto gdzie ucho przyłoży – te nazwiska się nieco różnią.
W bramce Wojciech Szczęsny – i tu raczej nie ma wątpliwości. W obronie Piszczek, Pazdan i Rybus. I pytanie kto w środku z Pazdanem – Bednarek czy jednak Cionek. W pomocy na pewno Błaszczykowski, Krychowiak, Zieliński, Grosicki. Czy zagramy bardziej ofensywnie – z Milikiem za Lewandowskim, czy jednak bardziej defensywnie – wówczas Milika zastąpiłby Góralski, przekonamy się już za kilka godzin.
A tak wyglądał ostatni dzień naszej kadry przed dzisiejszym spotkaniem (materiał „Łączy nas piłka”):

W kolejnych meczach fazy grupowej 24 czerwca zagramy z Kolumbią, a 28 czerwca z Japonią.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli