Predator 18+. Buty, w których na mundialu zagrają największe gwiazdy. Ty też możesz w nich grać

Autor wpisu: 26 listopada 2017 15:10

Adidas pokazał światu swoje najnowsze piłkarskie cacuszko, czyli buty Predator 18+. W czerwcu na mundialu w Rosji zagrają w nich m.in. Paul Pogba, Mesut Özil, Ivan Rakitić czy Dele Alli. Od 30 listopada możesz grać w nich również ty. Tego dnia premiera w punktach sprzedaży naszego partnera Vitasport.pl.

Predator 18+ to prawdziwe dzieło sztuki, jeśli chodzi o buty piłkarskie. Nowy model bardzo popularnych Predatorów, jeszcze bardziej „naszpikowany najnowszą technologią”. Producenci zapewniają, że tak wygodnego, a jednocześnie dopasowanego buta piłkarskiego na rynku jeszcze nie było.
Projektując Predatora 18+, chcieliśmy stworzyć najbardziej innowacyjny but piłkarski, jednocześnie pozostając wiernym etosowi, dzięki któremu Predator stał się tak kultowy. Chcieliśmy stworzyć but dla tych, którzy potrafią perfekcyjnie zapanować nad piłką i takich, których kilkudziesięciometrowe podania trafiają wprost na nogę kolegi z drużyny. Nowy Predator to dla tak świetnych sportowców jak Paul Pogba czy Dele Alli doskonałe narzędzie, dzięki któremu zmaksymalizują swoją kreatywność na boisku – mówi Sam Handy z Adidasa.

Co nowego w Predatorze 18+? Kołnierz Primeknit zaprojektowany tak, aby naturalnie rozszerzał się do kształtu stopy, zapewniając jednocześnie tzw. dopasowanie wspomagające. But zawiera warstwę CONTROLSKIN, która idealnie naśladuje kształt pięty, system PURECUT LACELESS gwarantujący maksymalną kontrolę powierzchni, oraz zintegrowana strukturę wsparcia śródstopia KNIT, która dba o stabilność stopy.
Została ona zaprojektowana, by zapewnić maksymalną stabilizację ruchu. Natomiast nowa hybrydowa konstrukcja końcówki kołka zwiększa obroty i przyczepność, a pełnowymiarowa podeszwa środkowa BOOST zapewnia powrót energii przy każdym kroku – informuje Handy.

Model Predator 18+ dostępny będzie w trzech różnych wersjach i w trzech kolorach – czarnym, złotym i czerwonym. Od 30 listopada w punktach sprzedaży Vitasport.pl.

Inne artykuły o: Inne | Mistrzostwa Świata 2018

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli