Ciąg dalszy sprawy korupcji w III lidze. Komuś zależało na porażce Widzewa

Autor wpisu: 15 maja 2018 21:47

Afera korupcyjna, o której pisaliśmy TUTAJ, nabiera tempa. Dominik Panek z bloga Piłkarska Mafia informuje o dalszych szczegółach. I robi się coraz ciekawiej.

Po tym jak ujawniliśmy, że wyznaczony na mecz Tur Bielsk Podlaski – Widzew sędzia Kamil Baranowski otrzymał korupcyjną propozycję, nasze doniesienia potwierdził PZPN i wszczął postępowanie, w sprawę zaangażowała się także policja.
Okazuje się (jak donosi Piłkarska Mafia), że śledztwo przejmuje Komenda Stołeczna Policji, a konkretnie Wydział do walki z korupcją. Policja ma oczywiście za zadanie odnaleźć osobę, która złożyła arbitrowi ofertę (sześciocyfrową kwotę) za pomocą komunikatora w mediach społecznościowych. Jak ustalił Dominik Panek, nadawca anonimowej informacji zaproponował łapówkę za zwycięstwo walczących o utrzymanie w III lidze gospodarzy tego spotkania (Tur Bielsk Podlaski).
Postępowanie w sprawie prowadzi też rzecznik dyscyplinarny PZPN Adam Gilarski. Polski Związek Piłki Nożnej wziął również pod lupę sytuację i wyniki w grupie, w której występują trzecioligowe drużyny: Tur i Widzew.
– Nie ma konkretnych podejrzeń co do przebiegu sportowych wydarzeń – przyznał Adam Gilarski. Przypomnijmy, że mecz, po ostatecznej zmianie sędziego, zakończył się zwycięstwem Widzewa 1:0.

Inne artykuły o: Inne | PZPN

  • greg

    Sokół Aleksandrów Łódzki (3. miejsce) – Lechia Tomaszów Mazowiecki (2. miejsce) 0:6. Taki wynik padł w tej samej kolejce gier….

  • Jozef Blonski

    Na pewno to „dochodzenie” będzie tak samo skuteczne, jak to z …. „fryzjerem”

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli