Chcecie emocji? Zapraszamy do Łodzi!

Autor wpisu: 15 kwietnia 2018 10:55

Zostawmy na chwilę naszą najlepszą (?) piłkarską ligę. Z Poznania, Białegostoku i Warszawy, gdzie trwa prawdziwy wyścig zbrojeń i zażarta walka o to, kto (nie) zdobędzie w tym roku tytuł „najlepszej” drużyny w kraju i powalczy o start w Lidze Mistrzów, przenieśmy się tam, gdzie emocji sportowych nie brakuje i gra idzie o wysoką stawkę. Czyli zapraszamy do Łodzi.

W sobotę zespół Franciszka Smudy pokonał rezerwy Legii Warszawa 3:2. Zwycięstwo łatwo nie przyszło, ale o to przecież w piłce chodzi – była walka, zwroty akcji i nerwy na koniec, czy uda się utrzymać korzystny wynik. Widzew jest liderem I grupy III ligi. Do końca rozgrywek jeszcze dużo kolejek (sezon kończy się w połowie czerwca), więc sporo może się zdarzyć, ale Widzew jest na dobrej drodze, by po latach banicji wrócić na piłkarską mapę Polski już nie na poziomie zaledwie III ligi. Plany w Łodzi są jasne – w kolejnych latach dalszy awans.
W klubie z alei Piłsudskiego o wielką piłkę aż się prosi. Stadion pękający w szwach, doping i atmosfera. W meczu z Legią II padł rekord frekwencji – spotkanie oglądało 17 987 kibiców! Za parę lat starcie drużyny z Łodzi z zespołem z Warszawy w ekstraklasie? Czemu nie? Młodsi kibice nie pamiętają najwyższej klasy rozgrywkowej w Łodzi, więc chyba czas najwyższy to zmienić. Choćby dla takich obrazków:

Inne artykuły o: Inne | Wideo

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli