Zbigniew SMÓŁKA: Nie poznawałem zespołu. Cisza na boisku… (WIDEO)

Autor wpisu: 29 kwietnia 2017 11:54

Zbigniew Smółka i Stal Mielec źle zapamiętają wizytę w Pruszkowie, gdzie jeden z outsiderów (jak się wydawało) ligi nie pozwolił zdobyć ani goli, ani punktów. Trener Stali bardzo przeżył tę porażkę. – Nie poznawałem swojego zespołu – powiedział nam po meczu.

Trener Zbigniew Smółka, mimo bardzo bolesnej przegranej Stali (0:1), stanął przed kamerą Futbolfejs.pl, by próbować wytłumaczyć, co stało się z jego zespołem, choć na dobrą sprawę i on nie do końca to wiedział.
– Może drużyna uwierzyła, że jest już blisko celu, jaki sobie założyliśmy – próbował analizować. – W drugiej połowie z Katowicami i pierwszej w Pruszkowie to nie była ta drużyna, która prezentuje cechy, za jakie szanuję chłopaków: determinację i walkę. Nie byliśmy skonsolidowani i skoncentrowani.

Na przebieg meczu (o samym spotkaniu więcej TUTAJ) miały wpływ dwie żółte kartki dla Sebastiana Zalepy już w pierwszej połowie. – Takiemu doświadczonemu zawodnikowi nie wypada się tak zachować – komentuje trener Smółka. – Za dużo było chwalenia tego zespołu, za dużo było robienia z nich piłkarzy ekstraklasy – dodaje.

Posłuchajcie, co trener Smółka powiedział nam po meczu ze Zniczem, zobaczcie niewykorzystane sytuacje Stali:

Inne artykuły o: I Liga | Stal Mielec | Wideo | Znicz Pruszków

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli