Tomasz ZAHORSKI: Jeszcze mi się chce. Zawsze mi się chciało!

Autor wpisu: 4 lutego 2017 09:57

Tomasz Zahorski specjalnie dla Futbolfejs.pl – obrusza się na hasła, jakie, zdarzało się, padały jesienią, że „już mu się nie chce”. A także tłumaczy, czemu wiosną powinien grać więcej i strzelać gole. I zapewnia, że Stomil obroni pierwszą ligę.

Tomasz Zahorski ze Stomilem Olsztyn ostatnich kilka dni spędził w podwarszawskiej Zielonce, gdzie odwiedziliśmy podopiecznych trenera Adama Łopatki (trener Łopatko: „Pomidor!” – rozmowa TUTAJ).
Tomek wydaje się być w dobrym nastroju i optymistycznie patrzy na zbliżającą się ligową wiosnę. „Nie wyobrażam sobie innego scenariusza!” – deklaruje mocno, pytany, czy Stomil utrzyma pierwszą ligę.
Zapowiada także, że będzie więcej grał i strzelał gole, niezależnie od tego, czy Stomil utrzyma ustawienie z jedną „9”, czy zdecyduje się na grę duetem napastników – Zahorskim i Rafałem Kujawą. „Mocno przepracowałem okres przygotowawczy” – mówi.

Inne artykuły o: I Liga | Stomil Olsztyn | Wideo

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli