Damian Kądzior: Na poziomie ekstraklasy takich błędów się nie wybacza

Autor wpisu: 28 lutego 2017 22:38

Damian Kądzior po meczu Wigry – Arka (0:3) nie owijał w bawełnę, że jego zespół popełnił zbyt wiele błędów, by myśleć o sukcesie w meczu z tak dobrze zorganizowaną drużyną jak Arka. – Arka pokazała, co znaczy ekstraklasa. Trochę nam do niej brakuje, choć nie czuliśmy się gorsi – zauważył przytomnie.

Wigry to nie Legia – można powiedzieć w kwestii komentowania meczu (o mistrzach Polski po remisie z Niecieczą TUTAJ). Tu piłkarze mają odwagę wyjść do dziennikarzy i tłumaczyć się nawet z tak nieudanego spotkania, jak to z Arką. Bez problemu swój punkt widzenia wyjaśniał Damian Podleśny (TUTAJ), bez problemu przed kamerami stanął Damian Kądzior.

– Arka ten mecz wygrała doświadczeniem. Takich błędów, jak my popełniliśmy, ekstraklasa nie wybacza – mówił. – Za bardzo się cofnęliśmy, a jak się cofamy, rywale zaczynają dominować. Cóż, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Zebraliśmy doświadczenie. Teraz musimy jak najlepiej przygotować się do meczu z Podbeskidziem. I zagrać tak, jak to ćwiczyliśmy w sparingach.

Cała rozmowa z Damianem w materiale wideo:

Inne artykuły o: I Liga | Wideo | Wigry Suwałki

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli