VUKOVIĆ: Jeżeli ktoś myśli, że odejście Nikolicia jest małą stratą, to jest w błędzie

Autor wpisu: 7 lutego 2017 08:20

Legia wróciła do treningów w Warszawie, a my o dwóch hiszpańskich zgrupowaniach i sile mistrzów Polski ma cztery dni przed meczem z Arką i osiem przed spotkaniem z Ajaksem, porozmawialiśmy z Aleksandarem Vukoviciem, drugim trenerem stołecznej drużyny.

Vuković porównuje siłę drużyny, która kończyła 2016 rok, z tą, którą zobaczymy na wiosnę. I jak zwykle nie owija w bawełnę: – Jeżeli ktoś myśli, że odejście Nikolicia jest małą stratą, to jest w błędzie. Nie jest łatwo zastąpić człowieka, który strzela 40 goli w roku. Może nie będziemy mieli napastnika, który zrobi taki wynik, ale liczę, że rozłoży się to na wielu piłkarzy i będzie jeszcze lepiej – mówi. – Nasza ofensywna siła jest duża, niejeden trener w Polsce chciałby się z nami zamienić – dodaje.
Pytamy też o to, jak w tej drużynie odnajdują się Chukwu i Necid, o zalety młodego Szymańskiego i o to, jak bardzo głowę legionistów zaprząta Ajax. – Naszym celem przede wszystkim jest polska liga i obrona tytułu – deklaruje Vuković.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa | Wideo

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli