Sto sekund na stulecie, czyli tzw. must-watch!

Autor wpisu: 30 marca 2017 22:27

Z końcem marca Legia Warszawa kończy świętowanie stulecia klubu. Z tej okazji powstał 100-sekundowy film podsumowujący najważniejsze wydarzenia tego jubileuszu. Dla kibiców warszawskiego klubu na pewno pozycja obowiązkowa.

Zaledwie sto sekund i migawki z tego co działo się w tym niezwykłym dla Legii roku. Choć w tym czasie sami nie raz i nie dwa pisaliśmy krytyczne słowa pod adresem drużyny z Łazienkowskiej, jej słabej gry, zniżki formy niektórych zawodników, i mieliśmy na dodatek w tym wszystkim rację, to musimy przyznać, że to krótkie podsumowanie robi ogromne wrażenie. W sumie kto by się spodziewał 2-3 lata temu, że właśnie w taki sposób Legia uczci swój okrągły jubileusz. Lepszego scenariusza nie można było napisać. Puchar Polski, mistrzostwo, potem wyszarpany awans do tej upragnionej Ligi Mistrzów. Szalone mecze z Borussią, Realem, rekordy traconych goli, ale też fantastyczne bramki legionistów. Niezapomniane spotkanie ze Sportingiem, dzięki któremu polska drużyna znowu mogła zagrać na wiosnę w europejskich pucharach. Nie wszystko poszło świetnie, ale życzę każdemu polskiemu klubowi tylu sukcesów i wrażeń z okazji stulecia swojego istnienia. I takiej żywej legendy, będącej częścią tego klubu, jak Lucjan Brychczy.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa | Wideo

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli