Znów chwalą Grosickiego. I dobrze, bo jest za co!

Autor wpisu: 10 grudnia 2017 10:56

„Wróciłem, dobra robota Panowie” – napisał Kamil Grosicki na Twitterze po meczu Hull z Bredfordem. Meczu, w którym strzelił pięknego gola, w którym jego zespół pokonał rywali 3:2 i po którym zebrał mnóstwo pochwał.

„Człowiek-Enigma drużyny powrócił. To jego wspaniały strzał zapoczątkował powrót Hull City na właściwe tory i rozpoczął odrabianie strat. Rywale nie mogli sobie poradzić z jego przyspieszeniem i efektownymi rajdami” – chwali reprezentanta Polski dziennik „Hull Daily Mail”. I za bramkę, i za postawę w całym spotkaniu.
Grosicki trafił do siatki w 53. minucie, dzięki czemu Tygrysy odrobiły straty po samobójczym golu Davida Meylera. To był bardzo ładny strzał polskiego skrzydłowego:

Wygląda więc na to, że Grosicki przestanie być zmiennikiem i na dobre wróci do podstawowego składu Hull. Angielscy dziennikarze nie mają wątpliwości, że spotkaniem z Bredford w pełni odwdzięczył się trenerowi Nigelowi Adkinsowi za zaufanie. Poprzednik Adkinsona, Leonid Słucki wysłał „Grosika” na ławkę, bo podobno Polak nie przykładał się do treningów. U nowego szkoleniowca Grosicki ma czystą kartę i zaczął zapełniać ją na razie samymi plusami. Oby tak dalej…

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli