Zamiast hitu – zadyma. Awantura w Grecji, trener Olympiakosu trafił do szpitala

Autor wpisu: 26 lutego 2018 12:04

To miał być mecz, który mógł przybliżyć PAOK do tytułu mistrza Grecji. Miał być, ale nic z tego. Napięcia nie wytrzymali kibice drużyny z Salonik, którzy zaatakowali trenera rywali. Szkoleniowiec Olympiakosu Hiszpan Oscar Garcia jeszcze przed pierwszym gwizdkiem oberwał jakimś przedmiotem z trybun, na skutek czego wylądował w szpitalu. Mecz odwołano.

Tak więc święto greckiej piłki, jakim miało być spotkanie PAOK-u z Olympiakosem, popsuli zadymiarze. Zamiast hitu – była awantura, zamiast świętowania – jest skandal, a w zespole gospodarzy wszyscy teraz leczą kaca, tyle że nie jest to z pewnością kac, który pojawił się nazajutrz po hucznym świętowaniu.
PAOK jest liderem greckiej ekstraklasy. Ma dwa punkty przewagi nad AEK Ateny (ten zespół gra dzisiaj) i dziewięć nad Olympiakosem. Zespół z Salonik jest więc na dobrej drodze, by po ponad 30 latach znów sięgnąć po mistrzostwo Grecji (dopiero trzecie w historii). Teraz jednak nad klubem zawisła groźba nie tylko pokaźnej kary finansowej, nie tylko walkowera, ale również utraty punktów.
Cóż, głupich nie sieją… Sami się rodzą i to – jak widać – również w Grecji.

 

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli