Wszołek znowu trafia za trzy punkty

Autor wpisu: 2 stycznia 2017 18:19

Okres świąteczno-noworoczny wyraźnie służy Pawłowi Wszołkowi i ekipie Queens Park Rangers. Reprezentant Polski w drugim meczu z rzędu dał swojej drużynie wygraną 2:1. Tym razem z Ipswich Town.

To był polski mecz w Championship, bo w obu ekipach od pierwszej minuty na boisku było trzech Polaków: Wszołek i Ariel Borysiuk w QPR oraz Bartosz Białkowski w Ipswich. Najbardziej zadowolony schodził oczywiście Wszołek. Wypożyczony z Hellas Werony zawodnik strzelił zwycięską bramkę w 83. minucie. To cztery minuty wcześniej, niż kilka dni temu w spotkaniu z Wolverhampton (2:1). Gol na koniec 2016 roku, bramka na początek 2017 – tylko pogratulować!

Ariel Borysiuk zagrał solidnie. Jedynie, na co może narzekać, to że trener Ian Holloway zdjął go już w 58. minucie przy stanie 1:1. No ale pretensji mieć nie może, bo mecz zakończył się wygraną jego drużyny, więc zmiana byłą trafiona. Najbardziej rozczarowany był Białkowski, bo chociaż spisywał się poprawnie, to nie dał rady zapobiec porażce.