Teodorczyk wrócił do strzelania i znów wygląda na takiego, który nie zamierza przestać

Autor wpisu: 22 grudnia 2016 22:31

Jeszcze trochę i stracimy rachubę, który to już gol Łukasza Teodorczyka w tym sezonie. Polak co prawda zrobił sobie niedawno krótką snajperską przerwę, ale znów strzela jak na zawołanie. No i przy okazji wygląda na takiego, który nie zamierza przestać. Tym razem przekonał się o tym Gent.

O tym, że Anderlecht jest uzależniony od bramek Teodorczyka, wiadomo mniej więcej od połowy rundy. W czwartkowym spotkaniu z Gent (3:2) Polak dorzucił kolejne dwie. Ma ich teraz 23. To ponad 1/3 całego dorobku zespołu z Brukseli (68).

Belgom trafił się prawdziwy strzelecki skarb. I pomyśleć, że latem Anderlecht może wykupić Teodorczyka z Dynama Kijów zaledwie za 5 mln euro. I pewnie to zrobi, bo Polak do Kijowa raczej nie wróci. Ale i w Brukseli nie musi zostać, bo jak wiosną będzie tak samo skuteczny, Anderlecht nie będzie miał żadnego problemu, by natychmiast po wykupieniu go od Ukraińców, sprzedać za kwotę kilka razy wyższą.
Na razie „Fiołki” liczą pewnie na to, że bramki Polaka pozwolą im sięgnąć po mistrzostwo. Bez jego trafień nie będzie na to szans.

To pierwsze trafienie Teo, na 1:1 (w 29. minucie):

A to drugie, na 2:1 (w 56. minucie):

A na koniec zobaczcie najładniejszego gola meczu Gent – Anderlecht. Strzelcem – nasz rywal w el. MŚ 2018 – Alexandru Chipciu:

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli