Ta symulka to już kryminał!

Autor wpisu: 27 sierpnia 2017 11:18

Luis Suarez ze swoimi symulkami może się chować. Kiriakos Papadopulos z Hamburger SV dał taki popis, że spokojnie znalazłby zatrudnienie w każdym… cyrku. Czegoś takiego dawno nie widzieliśmy!

Hamburger SV pokonał na wyjeździe FC Koeln 3:1. Mecz był zresztą nieźle zwariowany: HSV prowadziło do przerwy 2:0, potem sędzia główny skręcił kostkę i zastąpił go arbiter techniczny, od 59. minuty goście grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Mergima Mavraja. Spotkanie zostało przedłużone aż o 13 minut i w tym czasie gospodarze zdążyli zdobyć kontaktowego gola, by ostatecznie przegrać jednak 1:3. Sporo jak na jedno spotkanie…
Ale w tym doliczonym czasie zdarzyło się coś jeszcze. Coś tak niesamowitego i głupiego, że po prostu musicie to zobaczyć. W roli głównej – obrońca HSV, Papadopulos.