Szczęsnemu włamali się na konto

Autor wpisu: 8 lutego 2017 18:02

Wczoraj wieczorem Wojciech Szczęsny przeszedł do historii Romy, a dziś rano na jednym z jego kont pojawiły się… pornograficzne zdjęcia i inne niecenzuralne treści. Bramkarz reprezentacji Polski padł ofiarą ataku hakerów.

Z tym przejściem do historii wiąże się wtorkowe zwycięstwo 4:0 nad Fiorentiną. Była to 14 kolejna wygrana Romy przed własną publicznością. Tym samym Szczęsny i jego koledzy pobili klubowy rekord mający już prawie 90 lat (z 1930 roku, kiedy drużynę prowadził Herbert Burgess). Obecną serię rzymian tworzą zwycięstwa nad Torino, Napoli, Chievo, Udinese, Sampdorią, Crotone, Interem, Palermo, Bologną, Pescarą, Milanem, Chievo, Cagliari i Fiorentiną. Passa trwa od 30 kwietnia, a ogromny wkład w nią ma Wojciech Szczęsny. Reprezentant Polski wystąpił w każdym z tych spotkań. W ośmiu zachował czyste konto, a w pozostałych puścił tylko dziewięć goli. Co ciekawe, Szczęsny jest jedynym zawodnikiem Romy, który zagrał w każdym z tych spotkań, które złożyły się na rekordową passę.

Później nadeszła jednak dla Wojtka gorsza wiadomość. W środę rano na jego koncie na Instagramie pojawiły się rozbierane fotki i inne niecenzuralne treści. „Jak zauważyliście, moje konto zostało zhakowane. Bardzo przepraszam za zdjęcia, które zostały opublikowane. Właśnie zdołałem odzyskać moje konto, jednak wygląda na to, że hakerzy cały czas mają do niego dostęp. Pracuję z zespołem nad tym, by rozwiązać ten problem tak szybko, jak to możliwe” – napisał Szczęsny w oświadczeniu.
Bramkarz Romy jest jednym z najpopularniejszych polskich piłkarzy na Instagramie. Obserwuje go ponad 980 tysięcy osób, więc sprawa rozeszła się błyskawicznie. Ale pewnie nie zniechęci ona Wojtka do korzystania z tej formy komunikacji.

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli