Skandalista z Ajaksu wyraził skruchę. Lepiej późno niż wcale

Autor wpisu: 13 lutego 2017 16:51

Joel Veltman przeprosił za haniebne zachowanie. „Nigdy nie powinienem zrobić czegoś takiego” – napisał. Bezpośrednio po spotkaniu ze Spartą Rotterdam (2:0) miał inne zdanie na ten temat.

Chodzi o cwaniacką akcję, którą prawy obrońca Ajaksu – czwartkowego rywala Legii w 1/16 Ligi Europy – zrobił w niedzielnym meczu ze Spartą Rotterdam. Na początku drugiej połowy Veltman zasygnalizował rywalom, że chce przerwać grę, bo na boisku leży jego kolega z drużyny (Bertrand Traore). Gdy piłkarze Sparty zatrzymali się, ten zerwał się do ataku. Na szczęście z akcji nic nie wynikło, ale o tym niesportowym zachowaniu rozpisywała się cała Europa.

Jeszcze bardziej zawodnik zszokował pomeczową wypowiedzią: – Wiem, że nie była to najpiękniejsza rzecz, jaką mogłem zrobić, ale sprytna, nic więcej. Miałem z tego niezły ubaw – powiedział poproszony o komentarz na gorąco.

Dopiero dziś przyszła mu do głowy głębsza refleksja i przeprosił za swoje zachowanie.
„Wracając do akcji i reakcji odnośnie wczorajszego meczu ze Spartą, dotyczącego Ivana Calero, moje szczere przeprosiny. Patrząc wstecz, nie powinienem był tego robić” – napisał niedawno na Twitterze.
Zajęło mu to chwilę, pewnie w tym czasie dostał olbrzymią burę od kibiców i mediów, a zapewne też od ludzi odpowiadającym w klubie z Amsterdamu za wizerunek, ale lepiej późno przeprosić niż wcale…

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli