Rzeźniczak zadebiutował w nowym klubie. I to od razu w eliminacjach Ligi Mistrzów

Autor wpisu: 12 lipca 2017 13:30

Legia Warszawa zaczyna tegoroczną walkę o Ligę Mistrzów w środę wieczorem, a tymczasem jej były kapitan Jakub Rzeźniczak już wczoraj rozegrał mecz w ramach eliminacji Champions League. Dla Kuby był to też debiut w nowym klubie, udany – Karabach Agdam pokonał 5:0 gruziński SK Samtredia.

Rzeźniczak zaczął spotkanie na ławce, ale dość nieoczekiwanie pojawił się na boisku już w 31. minucie, zastępując kontuzjowanego kapitana zespołu Raszada Sadygova.

Gospodarze przeważali przez cały mecz, a rozmiary zwycięstwa nie pozostawiają wątpliwości, kto awansuje do kolejnej fazy. Rewanż powinien być formalnością. Kuba nie miał wiele pracy przy dużo słabszym rywalu, niemniej zaliczył całkiem udany występ. Co ciekawe, gola dla mistrzów Azerbejdżanu strzelił Wilde-Donald Guerrier – swego czasu: Wisła Kraków. Były wiślak zagrał od 77. minuty i chwilę później  zdobył bramkę na 4:0.