Robert Lewandowski tym razem z hat trickiem. I to na… luzie

Autor wpisu: 25 lutego 2017 17:22

Chwila odpoczynku i Bayern wrócił na normalne tory. Hamburger SV zdemolowany, a Robert Lewandowski mecz skończył z hat trickiem. Efektownym. I równie efektownym… „pudłem”.

Po beznadziejnym meczu z Herthą Berlin w poprzedniej kolejce nie ma już śladu. Hasło, że nawet tacy piłkarze jak ci Bayernu (a co tu dopiero mówić o Legii) potrzebują jednak kilku dni spokoju, by się otrząsnąć po dużym wysiłku nie okazało się pustym. Bayern w środku mijającego tygodnia miał wolne, bo w Lidze Mistrzów grali tym razem inni. To się zregenerował – na nieszczęście dla walczącego o utrzymanie Hamburga.

Łatwo, lekko i przyjemnie – tak się grało tym razem Bawarczykom, a wynik 8:0 oddaje to doskonale. Demolka. Ostatnio tak wysoko Bayern w Bundeslidze wygrał dwa lata temu z… uwaga: HSV (też 8:0, jeden gol Lewandowskiego)!
Bayern strzelanie zaczął bardzo szybko, bo w 17. minucie, a Lewandowski pierwsze, co zrobił w tym meczu, to wzór efektownego „pudła”. Takiego do zapamiętania, takiego, co to gotowym materiałem na memy jest. Z czterech metrów, ale (może z drobną pomocą bramkarza, który jednak kompletnie nie miał wpływu na przebieg zdarzeń) w poprzeczkę:

Tym razem to pudło okazało się pudłem na dobry początek, bo potem były już gole, całkiem efektowne.
Najpierw z zimną krwią z karnego:

Potem z zimną krwią, mimo obrońcy na plecach:

No i wreszcie po kapitalnej asyście piętą Robbena – a Lewandowski z sami wiecie czym:

Lewandowski ma już 19 goli w tym sezonie Bundesligi. Zrównał się z Pierre-Emerikiem Aubameyangiem, który absolutnie nie odpuszcza. Gdy Lewandowski strzelał trzy gole Hamburgowi, jego rywal – dwa Freiburgowi. I tak pewnie się będą ścigać do końca sezonu.

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli