Nowy Tygrys w mieście! Grosicki w kampanii reklamowej Hull City

Autor wpisu: 10 marca 2017 11:56

Kamil Grosicki w czterech występach Premier League nie strzelił jeszcze gola (zaliczył jedną asystę), ale w Hull już po miesiącu jest jedną z najpopularniejszych postaci. Wśród polskich kibiców, ale nie tylko.

„Grosik” chwalił się, że od pierwszego dnia w nowym klubie spotkało go niezwykle ciepłe przyjęcie. Trener Marco Silva powitał go z szeroko otwartymi ramionami, gorące powitanie zgotowali mu też polscy fani Tygrysów. Były spotkania, była wspólna kolacja.
Popularność reprezentanta Polski wykorzystuje też klub. Ostatnio na ulicach miasta pojawiły się plakaty z hasłem: „W mieście jest nowy Tygrys” i z napisem w biało-czerwonych barwach Turbo Grosik.

Dobrze by było, gdyby TurboGrosik pokazał kły i pazury i rozszarpał w końcu jakąś ofiarę, bo sytuacja drużyny nie jest zbyt ciekawa – Hull wciąż jest w strefie spadkowej. Do bezpiecznego miejsca zespół Grosickiego traci trzy punkty. W sobotę Grosicki i jego koledzy będą mieli okazję poprawić swoją sytuację, bo do Hull przyjeżdża Swansea.
Ekipa, w której występuje Łukasz Fabiański, przechodzi turbulencje, gra w kratkę. Od pięciu kolejek idzie trybem: wygrana-przegrana. W ostatniej kolejce Łabędzie pokonały u siebie Burnley 3:2. Wychodzi więc na to, że w najbliższej kolejce jest skazana na porażkę. Obie drużyny dzielą w tabeli trzy miejsca i sześć punktów.

Inne artykuły o: Reprezentacja | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli