Nowy samolot Arsenalu? Odlot!

Autor wpisu: 6 stycznia 2017 18:23

To się nazywa odlot: piłkarze Arsenalu dostali od linii Emirates nowy samolot. Na pokładzie będą mieć do dyspozycji łóżko, prysznic i bar.

Od sześciu lat Kanonierzy w Lidze Mistrzów nie mogą przejść 1/8 finału. Na razie nie wiadomo jak bardzo zimą menedżer Arsene Wenger wzmocni drużynę, ale komfort pracy londyńczycy mają na najwyższym światowym poziomie. I ciągle jest lepiej. W lutym podopieczni Wengera w pierwszej fazie pucharowej rozgrywek Champions League zmierzą się z Bayernem Monachium. Podróż z Londynu do stolicy Bawarii, która trwa mniej więcej półtorej godziny, odbędą nowym samolotem. Na jego pokładzie piłkarze mają się czuć, jak u siebie w domu. Każdy będzie miał dla siebie do dyspozycji box, w którym może skorzystać z łóżka. Komputer, monitor – to standard w samolotach tych linii. Nowością, którą chwalą się przedstawiciele Emirates, jeśli chodzi o wyposażenie Airbusa A380 (z którego będzie korzystał Arsenal), jest przede wszystkim prysznic, a także pokładowy bar. I nie chodzi o mobilny serwis, a o miejsce, gdzie można usiąść i zamówić herbatę, kawę, albo drinka (to ewentualnie w drodze powrotnej). Jeśli więc któryś z piłkarzy po drinku będzie miał ochotę na drzemkę, a potem zechce się odświeżyć, to voila – wszystko będzie miał do dyspozycji. Czy przełoży się to na wyniki? To się okaże za kilka tygodni.

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli