Młody Messi skradł ojcu show podczas gali Złotego Buta

Autor wpisu: 26 listopada 2017 13:43

To Leo Messi miał być postacią numer jeden podczas gali Złotego Buta, ale nieoczekiwanie show skradł mu pięcioletni syn Thiago. Do spółki z Luisem Suarezem.

W zeszłym sezonie Primera Division as Barcelony strzelił 37 goli, dzięki czemu po raz czwarty w karierze sięgnął po Złotego Buta. Argentyńczyk w piątek odebrał nagrodę, ale po gali najgłośniej jest nie o nim, ale o jego synu Thiago. A ten sympatyczny filmik bije w sieci rekordy oglądalności:

Thiago Messi i Luis Suárez.

Thiago Messi je zajedno sa Luisom Suárezom uspeo na današnjoj ceremoniji u par navrata biti u centru pažnje iako su sve oči bile uperene ka njegovom ocu.

Publié par FC Barcelona Balkan fans sur vendredi 24 novembre 2017

Chłopak najwyraźniej musi być w doskonałych relacjach z Luisem Suarezem. Thiago przywitał się z Urugwajczykiem jak ze starym znajomym, a potem byli już niekoniecznie zainteresowani samą galą, ale własną zabawą.
A Messi ojciec pewnie młodemu za złe tego nie ma. W końcu obok Cristiano Ronaldo jest piłkarzem, który zgarnął najwięcej statuetek Złotego Buta. W sezonie 2016/17 za Messim znaleźli się Bas Dost, Pierre-Emerick Aubameyang i Robert Lewandowski.

Zresztą dzień po uroczystej gali FC Barcelona oficjalnie poinformowała o przedłużeniu kontraktu z Messim do 2021 roku, kończąc tym samym spekulacje na temat przyszłości Argentyńczyka. Hiszpańskie media długo żyły tym tematem, pisząc nawet, że to ostatni sezon Leo w barwach Dumy Katalonii. Okazuje się, że niekoniecznie. Ile od teraz zarabiać będzie Messi? Tego oczywiście oficjalnie nie ujawniono, ale dziennikarze z Hiszpanii sugerują, że tygodniowo będzie otrzymywać nawet 0,5 mln euro.

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli