Marciniak wprowadzi VAR w Anglii. Powodzenia!

Autor wpisu: 31 października 2017 12:11

U nas VAR w pełni. Nadal wywołuje wiele kontrowersji, bo wciąż wszyscy się go uczymy, ale JEST i przed paroma nieprawidłowymi decyzjami nas uchronił. W Anglii VAR zostanie użyty po raz pierwszy 10 listopada. I uwaga – za całe sędziowanie będzie odpowiedzialny zespół z… Polski.

Szymon Marciniak, który jest nie tylko naszym międzynarodowym arbitrem, ale też głównym, najdłużej szkolonym do systemu VAR sędzią, poprowadzi hitowy towarzyski mecz Anglia – Niemcy. W spotkaniu na Wembley, które odbędzie 10 listopada o godzinie 20.00, uczestniczyć będzie zresztą spora ekipa z Polski. Asystentami Marciniaka będą Paweł Sokolnicki oraz Tomasz Listkiewicz, sędzią technicznym Paweł Raczkowski. Za system VAR będzie odpowiadał Paweł Gil, arbitrem AVAR będzie Marcin Borkowski.
To na pewno ogromne wyróżnienie dla naszych sędziów, ale i duża odpowiedzialność. W Ekstraklasie muszą co najwyżej mierzyć się ze wściekłością np. trenera Nenada Bjelicy, który ostatnio w kontekście VAR mówił o cyrku i skandalu.
Na Wembley będzie im się bacznie przyglądało przynajmniej pół Europy.
Powodzenia!

Inne artykuły o: Zagranica

  • vittorio

    Dobre.Skompromitował się z VAR naszej EX,a teraz będzie w Anglii wprowadzał.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli