Makabryczny upadek Torresa

Autor wpisu: 3 marca 2017 08:36

Fernando Torres padł jak rażony gromem, stracił przytomność i długo nie podnosił się z murawy. Piłkarze natychmiast zaczęli udzielać mu pomocy, szybko do akcji wkroczyły też służby medyczne. To dramatyczne zdarzenie miało miejsce podczas czwartkowego spotkania Atletico z Deportivo La Coruna.

Do upadku hiszpańskiego napastnika doszło po tym starciu w powietrzu z Aleksem Bergantinosem:

Wyglądało to rzeczywiście przerażająco, bo Torres upadł na kark i momentalnie stracił przytomność. Na pomoc natychmiast ruszyli koledzy zawodnika, próbując zapobiec przed udławieniem się językiem. Piłkarz długo się nie podnosił, na stadionie zapadła cisza. Akcja udzielania pomocy trwała kilka minuty, po czym poszkodowany ze specjalnym opatrunkiem opuścił boisko żegnany brawami.

Podobno na szczęście skończyło się na strachu, bo pierwsze relacje hiszpańskich mediów donoszą, że Torres odzyskał przytomność i raczej nic poważnego mu się nie stało. Poza tym, że długo był w szoku.
A mecz zakończył się remisem 1:1

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli