Lewandowski nie zagra z Realem

Autor wpisu: 12 kwietnia 2017 12:04

„SportBild” informuje, że Robert Lewandowski nie zagra dzisiaj w ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Nie znajdzie się nawet kadrze meczowej. Początek spotkania o 20.45.

Potwierdził się najgorszy scenariusz. „Lewy” nie zdołał wykurować się na tyle, by móc na sto procent przygotować się do niezwykle ważnego starcia z „Królewskimi”. Kontuzja barku, jakiej doznał w sobotnim meczu z Borussią, okazała się być poważniejsza niż on sam przypuszczał. Tuż po tamtym spotkaniu zapewniał, że to tylko zbicie i będzie gotowy na Real. Z każdym dniem docierały jednak coraz gorsze wieści o stanie zdrowia naszego napastnika.
„Słabo” – napisał sms-a do swojego menedżera Cezarego Kucharskiego.
Lewandowski opuścił poniedziałkowy trening, pojawił się na wtorkowym, ale zszedł z niego już po 15 minutach. Dziś rano miała zostać podjęta ostateczna decyzja co do występu. Według niemieckich mediów jest ona niekorzystna dla Bayernu.

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli