Lewandowski transferowym planem B? Nie, no bez jaj…

Autor wpisu: 8 marca 2017 15:48

Trwa medialne wciskanie Roberta Lewandowskiego do Manchesteru United. Przynajmniej na Wyspach i w Hiszpanii. Tamtejsze media donoszą, że Jose Mourinho po tym, jak odmówił mu Antoine Griezmann, chciałby ściągnąć gwiazdę Bayernu.

Cała sprawa niewarta byłaby zawracania sobie głowy, bo prawdopodobieństwo tego, że Lewandowski trafi na Old Trafford, jest pewnie mniej więcej takie, jak to, że Górnik Łęczna zostanie w tym sezonie mistrzem Polski, ale doniesienia brytyjskich mediów mocno rozzłościły jednego z agentów „Lewego”. Otóż jak donosi „The Independent”, angielski klub, gdy usłyszał od Griezmanna „nie”, znalazł sobie nowy cel, a właściwie dwa cele – numer 1 i numer 2. Numer 1 to Kylian Mbappe z Monaco, a jeśli nie powiedzie się z tym młodym ciemnoskórym Francuzem, wtedy ManU miałby sondować w Monachium możliwość transferu Lewandowskiego.
Krótko mówiąc, „Lewy” to taka opcja rezerwowa do kwadratu – po Griezmannie i Mbappe. Nie wiemy, czy ktoś tam przy pisaniu tego typu „newsa” choć przez chwilę się zastanowił, ale wygląda na to, że walnął z palucha na szybko, a myślenie pozostawało u niego w zawieszeniu.
No dobra, my możemy się trochę z tego pośmiać, ale Maik Marthel – jeden z menedżerów reprezentujących interesy Lewandowskiego, zareagował dość ostro. I w zasadzie jak najbardziej słusznie:

Żaden czołowy piłkarz świata nigdzie nie będzie planem B…
Cóż, na Old Trafford muszą dalej szukać… Ciekawe, kogo teraz podsuną Mourinho brytyjscy dziennikarze jako transferowa opcja rezerwowa? Messi, Ronaldo, Suarez, Neymar… Kandydatów trochę jest.

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli